MEVLÜT KANDILINIZ MÜBAREK OLSUNSevgili arkadaslarim, can dostlarim, canim ailem-akrabalarim, hepimizin, tüm Müslüman aleminin Mevlüt Kandili Mübarek Olsun.

14 yorum:

 1. sizinde kandiliniz mübarek olsun inşallah...

  YanıtlaSil
 2. Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

  YanıtlaSil
 3. Sİzlerinde kandilin kutlu olsun.Daha öncede bloglarda adınızı okumuştum ama ziyaret etmek tariflerinizi incelemek bugüne kısmet oldu. Ellerinize emeğinize sağlık.Sevgiler.Mine

  YanıtlaSil
 4. Canim arkadasim.... Insallah Rabbim, bizleri de, hidayete erdirdigi kullarindan eylesin... Günahlarimizi affetsin... Senin ve ailenin Kandili Mübarek olsun diyorum... Sevgilerimle,

  YanıtlaSil
 5. Alemlere ahmet olarak gönderilen peygamberimizin dünyaya teşriflerinin yıldönümü olan bu güzel günde dualarda unutulmamak üzere ..
  gecemiz mübarek olsun
  selam ve dua ile..

  YanıtlaSil
 6. canım arkadaşım
  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle mevlit kandilinizi kutlarım.
  sevgilerimle.....

  YanıtlaSil
 7. Canim seninde kandilin mübarek tümdualarin kabul olsun

  YanıtlaSil
 8. sizin de kandiliniz mubarek olsun

  YanıtlaSil
 9. Rabbim;
  dara düşünce sabır,Sabrı bulunca şükür ,Şükre erince rahmet ,Rahmete dalınca ihsan eyleyip gönünden geceni nasip etsin .
  Kandilin mübarek duaların kabul olsun arkadaşım
  sevgiler

  YanıtlaSil
 10. Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayirli kandiller..

  YanıtlaSil
 11. sizinde kandiliniz kutlu olsun.....

  YanıtlaSil
 12. Sevgilerimle, hayırlı kandiller Canım.

  Bir damla umut serpilsin yüreğinize,

  Bin tatlı umut dolsun günlerinize,

  Hayalleriniz gerçekleri bulsun,

  Bütün dualarınız kabul,

  KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.

  YanıtlaSil
 13. hayırlı kandiller dilerimm.. sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 14. Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatin en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olmasi temennisiyle... Iyi Kandiller..

  YanıtlaSil

Nazik yorumlariniza kalpten tesekkürlerimle..::))