Konser / Dogumgünü / After Eight Pasta


Gecen cuma günü, sabahtan baslayan kosusturmaca, ancak bugün ögleden sonra sona erdi.... Cünkü cuma aksamüstü Gökalp`in Gitar konseri, pazar günü ise 9. dogumgünü vardi... Konserden eve geldigimizde oglumun istedi üzerine, bana hediye ettigi Dr.Oetker`in pasta kitabindan yukarida resmini gördügünüz (tarifini yarin yayinlayacagim) After Eight`li pastayi yaptim. Cumartesi, hediye ve diger alisverisler kosusturmacasi, pazar günü aile arasinda kücük bir kutlama, pazar aksami ise okuldaki arkadaslarina götürülmek üzere tarifini Sevgili Derya arkadasimdan aldigim Kozalaklarin hazirlanmasi... Bu kadar kosusturmacadan sonra nihayet bu yasananlari sizlerle paylasma firsatini bulabildim.


Asagidaki fotograflarda ise Gökalp`in hazirladigi birkac esprili kare...
Burada ise konser öncesinden, tüm gitar ögrencilerinin toplu bir fotografi ve sonrasinda ise fotograf makinemle son derece amatörce cektigim konser videosu ve iki Türkce parca...


"Memleketim" ve "Katibim" adli bu iki Türkce parcayi Gökalp notasiz kendi kendine caldi, bu yüzden hatalari var, affola.....Son olarak ve de sabriniz varsa, konserden üc parca... (Oglumun yaninda ona ritm vererek eslik eden kisi, sevgili ögretmenimiz BOIAN BUKOV.