Anneler Günü


Günü kacirmadan, gec te olsa, ben de tüm Annelerin, Anne adaylarinin bu anlamli gününü kutluyorum... Hep deriz ya, "sadece bugün mü?" diye.... Tabii ki degil, Anne Sevgisi bir günle sinirlandirilir mi hic? Rabbim. her evladin kalbinin en derin kösesine yerlestirsin anne sevgisini... Yasarken kiymetleri bilinsin, en degerli varliklarimiz Annelerimizin... Ben ve benim gibi annelerine hasret olanlar da, evlatlari ile bir nebzecik olsun sarsin, annesizlik yaralarini... Ama anne olmayan, olamayan kardeslerimiz... Rabbim onlarin da, yüreklerindeki tüm muratlari tez vakitte nasip etsin insallah....Bu vesile ile ben de Rabbim`in emanetleri olan iki pirlantamin cicekleri ile daha bir mutlu oldum.... Hele de kizimin Muffinleri....:) Vallahi ne yalan söyleyeyim, ben onun kadar güzel Bögürtlenli Muffin yapamiyorum....

Tarif mi? Bir isteyeyim kizimcimdan, bakalim alabilecek miyim?...:)

Bunlar da oglumun gülleri... Hani ben Gülcüyüm ya...::) Her renk, her cesit....:)

Sevgilerimle, hepinize murlu haftalar diliyorum...
Filiz Bircan

4 yorum:

 1. Canparem ablam Anneler günün kutlu olsun öpüyorum...

  YanıtlaSil
 2. Ellerinize sağlık... Hem sizin, hem de kızınızın. Bu güzel çiçekler, yüreğinde anne sevgisi taşıyan her arkadaşımızın kalplerinde açmaya devam etsin.:) Sevgiyle kalın.

  YanıtlaSil
 3. Maşallah canıma mutluluklar hemde çok hak ediyorsun:)

  YanıtlaSil
 4. Antalya'dan Yüksel15 Mayıs 2013 12:21

  ne güzel bir mutluluk hele bir anne olarak sevdiklerinden küçük hediyelerle şımartılmak :)) ne güzel değilmi? Bence en güzeli kızınızın size özel yaptığı muffin'lerdir. Sağlıkla kalın.

  YanıtlaSil

Nazik yorumlariniza kalpten tesekkürlerimle..::))