Torten Show 2011 - Hamburg

Hepinize günaydinlar, gectigimiz haftasonu sevgili Zehra ile erkenden düstük yollara... Az da degil, kendi arabamizla 450 km. git, babam git... Tabii,  sahane bir sohbet esliginde.... Tortenshow`a son 7 km. kala, girdik mi bir yogunluga.... Bu arada saat 11.30.... Yürümez hicbir arac... Fuarin acilis 12.00`de ve bizim 12.15`de önceden yazildigimiz bir Workshop var... "Herhalde kaciracagiz" diye düsünmeye basladik... Saatler geciyor, insanlar arabalarinda fenaliklar gecirmeye basliyor, saatler geciyor.... derken saat oldu 15.00...:::)... Gülümsediginizi görür gibiyim... Olsun, bizde gülüyorduk Zehra ile zaten... Ama düsünün, nasil bir gülüsme bu....::))

Efendim..... Uzun sözün kisasi, saat 15.00`te (ortalama 7 saat araba yolculugu) vardigimizin mekana, heyecanla girdik ve seri bir sekilde, tüm pasta ve cicekleri gezip, hemen alisverise gectik... Neden mi seri bir sekilde..??

Ne yazik ki bu sene, öyle agzimiz acik, hayran hayran bakacak eserler yoktu.... Ya da bize mi öyle geldi..??

En iyisi karari siz verin...... ( Bu arada ben sadece cicekleri yayinliyorum...)

Yarismanin Birincisi
Tortenshow 2011

Ikincisi
Tortenshow 2011

Ücüncüsü 
Tortenshow 2011

Torte Show 2011

Tortenshow 2011

tortenshow 2011

Ben, hala, "daha güzel olabilirdi" diye düsünüyorum.... 

Sizlerin de degerli yorumlarinizi bekliyorum ki, hani belki seneye katilmayi düsünürsem, yorumlariniz benim icin minik bir anket olur....::)) 

Sizleri seviyorummmm....